veliefendi petek temizliği

veliefendi petek temizliği

14 Eylül 2021 Zeytinburnu 0

Veliefendi petek temizliği servisimiz kalorifer borularını tıkayan yabancı nesneleri almak için cihazlı petek temizleme hizmeti vermektedir. Kaloriferlerin içerisinde sudan dolayı çamur, kireç, tortu ve pas gibi maddeler oluşabilir. Bu tür problemlerin olmasıyla sıcaklık sorunu oluşmaktadır. Firmamız petek temizliği cihazları kullanarak bu problemi ortadan kaldırmayı hedefler. Bu cihazlar kaloriferde hasar oluşturulmadan kullanılır. Kombiye en yakın kalorifere ya da havlupana bağlanan temizlik cihazının haznesine su ilave edilerek suyun kaloriferlere dağıtımı yapılır. Bu cihaz kalorifer içerisinde devir daim yaptırarak peteğin yabancı maddelerden arınmasını sağlar. Bu işlem tamamlandıktan sonra cihazın haznesine kimyasal ilaç konulur ve yine peteklere gönderilir. İlaç kaloriferlere dağıtıldıktan sonra kaloriferlerin vanaları kapatılır. Her peteğin vanası tek tek açılarak kaloriferde çalkalama işlemleri başlatılır.

Veliefendi Petek Temizleyen Usta

Zeytinburnu Veliefendi petek temizliği tesisatlar da yabancı atıklar kısa süre içinde kendini belli edebilmekte ve bu olay sıcaklığın tesisat içindeki dolaşım sürecini bozarak kireç, tortu ve çamur oluşumuna neden olabilir. Kısa bir zaman içerisinde basınçlı su aracılığıyla tesisata gönderilen kimyasal ilaçlar cihazdan güç alarak ve bu nesneleri kırarak sisteme zarar verecek maddelerin oluşumunun önüne geçmektedir. Bu servisi veren firmaların bu işi dikkatli bir biçimde ve deneyimli kişiler tarafından yapması önerilmektedir. Kombinin alt tarafındaki filtreyi temizleriz ve sonrasında cihaz içindeki suyu ısıtarak her kalorifere basınçlı olacak şekilde su ilave ederiz.

Veliefendi petek temizliği servislerini makineli cihazlarla vermekteyiz. Eski zamanlarda bu işlemlerde kaloriferler yerlerinden sökülerek işlem yürütülürdü. Temizlik yapılan alan da oldukça kirlenir ve istemeden bazı bölgeler de zarar görürdü. Artık son teknoloji cihazlar ile kaloriferleri sökmeden işlemleri yapmaktayız. Yeni makineler ve kimyasal ilaçlar ile bu hizmeti bizlerden alabilirsiniz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir